Faaliyet Alanları

İHALE YÖNETİMİ

İHALE YÖNETİMİ

Yurt içi ve yurt dışında yürüttüğü projelerde Sembol İnşaat yıllardır küresel tedarik zinciri organizasyonlarını sözleşme hizmetleri kapsamında tamamlayarak müşterilerine hizmet vermektedir. Proje süreçlerinin yönetimi; otomasyon araçları, piyasa verileri, sorumlu satın alma, ihtiyaç duyulması halinde güvenilir tedarikçi ve taşeronların temini ve yönetimi, hizmetin tamamlanması ve güvenli teslimatı, uzman kadro ile zamanında ve düşük toplam sahip olma maliyeti müşteri bağlılığı ve memnuniyeti her daim göz önünde bulundurularak yürütülmektedir.

ANAHTAR TESLİMİ İNŞAAT SÖZLEŞMELERİ

ANAHTAR TESLİMİ İNŞAAT SÖZLEŞMELERİ

Sembol İnşaat, müşterilerine en iyi inşaat uygulamaları ve en iyi çözümleri sunmak için; alt yükleniciler, tasarımcılar, danışmanlar, özel şirketler ve kendi uzman ekibiyle birlikte hizmet vermekte, ihtiyaç halinde bu grupları koordinasyon ve planlama doğrultusunda kullanarak anahtar teslimi inşaat çözümleri sunmaktadır.

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Sembol İnşaat, müşterilerine profosyonel kadrosu ve mühendislik- tasarım firmaları aracılığıyla yüksek mühendislik hizmeti vermektedir.
Tamamladığı anahtar teslim projelerde, gerçekleştirdiği mühendislik hizmeti ile büyük bir deneyime sahip olan Sembol İnşaat, uluslararası mühendislik ve tasarım standartlarını yerel kuruluşlarda onaylama süreçlerini de işletir.

TEKNOLOJİ YÖNETİMİ

TEKNOLOJİ YÖNETİMİ

Sembol İnşaat, elektrik, mekanik ve alt yapı çalışmalarında kullandığı yüksek teknoloji uygulamalarıyla sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

GENEL MÜTEAHHİTLİK

GENEL MÜTEAHHİTLİK

PROJE YÖNETİMİ

PROJE YÖNETİMİ

TASARIM ve YAPI SÖZLEŞMELERİ

TASARIM ve YAPI SÖZLEŞMELERİ

Sembol İnşaat üstelendiği projelerde, müşteri ihtiyaçlarını tam ölçüde yerine getirmek için tasarım hizmetleri vermektedir. Dünyanın önde gelen mimarlık firmalarıyla ilişkileri, dünyanın herhangi bir yerinde tasarım inşa projelerini yürütmede Sembol İnşaat’ı eşsiz bir konuma koymaktadır.