Kariyer

İK POLİTİKAMIZ

Sembol İnşaat olarak işe alım ve kariyer planlama alanlarında hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm çalışanlara eşit olanak ve hak sağlarız. Çalışanlarımıza yüksek standartlarda, güvenli ve kendilerini sürekli geliştirebilmelerine imkan tanıyan iş ortamı yaratmak birinci görevimizdir.

Her bir bireyin mutlaka çok başarılı olduğu bir alan olduğuna inanmak ve Önemli olan çalışanların güçlü yanlarının belirlenip, kariyerlerini geliştirme sürecinde onlara destek olmak Sembol İnşaat’ın temel IK politikasıdır.

Yüksek etik standartlarımız en önemli değerimizdir
Sembol İnşaat ; etik olmayan davranışlara, çalışılan ülkenin değerlerine ve kanunlarına, kurum kültürüne aykırı tutum sergilenmesine tahammül etmez. Tüm çalışanlar, bu değerlere ve kurallara göre hareket eder.
Başarımızın; alanında uzman çalışanlardan oluşmuş ekiplerden geldiğini biliyoruz, bunun için insan kaynağımız ve onların güvenliği yaptığımız her işte ilk önceliğimizdir.

İK VİZYON

Farklı bakış açılarına sahip yeteneklerin bir arada uyumlu çalışmasını sağlayarak, oluşacak fikir çeşitliliklerini iş yapış şeklimizde global piyasalarda rekabetçi avantajlara çevirmektir.

İK MİSYON

Uzmanlık alanlarıyla ilgili idealist düşünce ve yaklaşımlara sahip yeteneklerin bünyemize katılmasını ve devamlılığını sağlarken, uluslar arası piyasalardaki müşterilerimizin çeşitli beklentilerini karşılayacak yeniliklere açık bir çalışan kültürü oluşturmaktır.

NASIL BAŞVURABİLİRİM

Özgeçmişinizi hr@sembolinsaat.com.tr adresimize e-mail göndererek veya
https://cv.sembolinsaat.com.tr adresinden özgeçmişinizi oluşturarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Şirketimize genel başvuru yapabilir; mevcut kariyer fırsatlarına da www.kariyer.net sitesinden ulaşabilirsiniz.

Öz geçmişinizin bize ulaşması ile birlikte başvurunuz ön değerlendirmeye alınır.
Başvurduğunuz pozisyonda aranan özellikler ile niteliklerinizin örtüşmesi ve olumlu bulunması durumunda sizinle irtibata geçilir.

Genel başvurular ise ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için kayıt altına alınır ve ihtiyaç halinde değerlendirilir.